Czas na hiszpański

Blog szkoły językowej LenguaTime

Wpis

poniedziałek, 21 listopada 2011

Nauka języków przez Internet. Działa?!

Czas na e-learning po hiszpańsku i angielsku

W dobie technologii informatycznej, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie kursów języka angielskiego i hiszpańskiego wykorzystując plaformy internetowe dostępne na lokalnym rynku. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne portale, dzięki którym bez wychodzenia z domu możemy odkrywać kolejne tajniki języka hiszpańskiego i angielskiego.

E-learning to dobra metoda do nauki takich języków obcych m.in. angielski i hiszpański ze względu na szeroki wachlarz dostępnych stron internetowych, które oferują swoim odwiedzającym kursy językowe. Niektóre ze stron udostępniają swoje kursy za darmo. Niekiedy można zaprenumentować newsletter i otrzymywać nowe porcje słówek codziennie na skrzynkę mailową. Za bardziej rozbudowane kursy trzeba nam bedzie zapłacić. Wszystko zależy od ilości i jakości materiałów.

Jeśli chcemy, by nasz kurs oferował nam materiały multimedialne takie jak: filmy, prezentacje, muzykę czy gry dydaktyczne z pewnością zapłacimy za niego więcej. Jeśli zależy nam jedynie na codziennej porcji materiału, którą będziemy sami analizować a następnie powtarzać warto zapisać się na newsletter do jednej ze szkół językowych. Wymagać to będzie jednak od Ciebie systematyczności i dużej motywacji wewnętrznej, ponieważ kursy na e-mail nie zapewniają sprawdzenia twojej wiedzy, a także nie monitorują bieżących postępów.

Warto więc zastanowić się, czy przystąpienie do kursu języka angielskiego czy hiszpańskiego metodą e-learningu nie jest lepsze od tradycyjnych lekcji wysyłanych na skrzynkę mailową.

Na stronie internetowej szkoły językowej LenguaTime – http://lenguatime.pl  w zakładce linki znajdziesz propozycje kursów języka hiszpańskiego i angielskiego z wykorzystaniem e-learningu.Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
lenguat
Czas publikacji:
poniedziałek, 21 listopada 2011 09:55

Polecane wpisy