Czas na hiszpański

Blog szkoły językowej LenguaTime

Wpis

środa, 31 sierpnia 2011

Hiszpański i angielski JEDNOCZEŚNIE?! Mission Impossible?!

Czy istnieje skuteczny sposób na naukę angielskiego i hiszpańskiego jednocześnie?

Zapewne nie jeden z Was zastanawia się co jeszcze można zrobić, by poprawić swoją skuteczność w nauce języka hiszpańśkiego i angielskiego?

Może wielu z Was będzie zaskoczonym, ale co powiecie na skuteczne połączenie tych dwóch języków?

Szkoła językowa w Radomiu - LenguaTime dysponuje w swojej ofercie nowatorskim kursem, który zapewnia słuchaczom naukę języka angielskiego i hiszpańskiego jednocześnie!

Dzięki materiałom dydaktycznym (jednocześnie w języku angielskim i hiszpańskim) jakimi dosponuje szkołą językowa LenguaTime podczas jednego kursu opanujesz dwa języki – hiszpański i angielski!

W LenguaTime słówka hiszpańskie nie są tłumaczone na język polski, ale na język angielski.

Dzięki temu uczeń cały czas porusza się w hiszpańsko-angielskim świecie słówek i zwrotów językowych.

Podczas zajęć korzystamy z hiszpańsko – angielskich podręczników, angielsko – hiszpańskich gazet, a także hiszpańskich/angielskich filmów z napisami hiszpańskimi/angielskimi.

By zapoznać się ze szczegółową ofertą tego kursu „Hiszpański-Angielski jednocześnie” należy wejść na stronę internetową szkoły językowej LenguaTime, która znajduje się pod adresem http://lenguatime.pl i skontaktować się z lektorem szkoły, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji na temat kursu, a także ustali odpowiedni termin rozpoczęcia nauki.Jeśli znasz hiszpański i chcesz nauczyć się angielskiego, lub znasz angielski, a chciałbyś poznać uroki hiszpańskich pogawędek

 

– przyjdź do LenguaTime lub wejdź na stronę http://lenguatime.pl  i już dziś rozpocznij swoją przygodę z naszą szkołą językową!Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
lenguat
Czas publikacji:
środa, 31 sierpnia 2011 13:40

Polecane wpisy